Powitanie

1 maja 2016

Minimalizm

 

Jeśli tu dziś trafiliście to albo już widzieliście moje pożegnanie na starym blogu, albo zostaliście przekierowani z innego źródła. Jeśli z tego drugiego, najpierw zachęcam Was do przeczytania mojego pożegnalnego wpisu dostępnego TU.

 

Jest mi niezmiernie miło przywitać Was na moim nowym blogu. Już jakiś czas temu dotarło do mnie, jaka fotografia cieszy mnie najbardziej. Dziś chciałabym aby przede wszystkim można było zobaczyć tu świat jakim ja go widzę i jakim się otaczam oraz miejsca, które odwiedzam. A teraz pokrótce napiszę co się zmieniło w stosunku do poprzedniego bloga.

Jak można zauważyć, powstały nowe kategorie:

 

  • DALEKO OD DOMU – to miejsce, gdzie będą dostępne zdjęcia z moich podróży zagranicznych ale też z tych dalszych krajowych.
  • KOLORY KRAKOWA – zawsze chciałam sfotografować Kraków, miejsce w którym mieszkam od 25 lat, a które wciąż jest zaniedbane przeze mnie fotograficznie.
  • TU I TAM – w przeciwieństwie do DALEKO OD DOMU, to zbiór fotografii ze spacerów jak i wyjazdów fotograficznych, czyli włóczę się z aparatem w różne miejsca.
  • OKRUCHY ŻYCIA – to miejsce zarezerwowane jest dla tych, którzy są mi bliscy. Zdecydowanie mniej będzie już mojej córki Kasi, ale jednak od czasu do czasu coś z jej życia zamieszczę tutaj.
  • PROJEKTY – jak sama nazwa wskazuje, to przestrzeń dla projektów które były, są i będą obecne w moim fotograficznym życiu. Ten fotograficzny reżim pozwala mi się rozwijać i najogólniej rzecz ujmując, po prostu je lubię. Obecnie głównie koncentruję się na projekcie rocznym, gdzie codziennie robię zdjęcie. Dla niego też została zarezerwowana osobna pozycja w menu 365 i tam na bieżąco możecie śledzić moje prace.
  • LISTY DO CÓRKI – kiedyś pisałam listy. Dziś w dobie poczty elektronicznej i szybkich komunikatorów ta forma odeszła w zapomnienie. Dlatego chciałabym podjąć wyzwanie i od czasu do czasu napisać kilka słów do mojej córki. Może kiedyś przeczyta?
  • CZYTELNIA – To trochę takie uzewnętrznianie się, ale jak już coś napiszę albo przytoczę słowa innych to zawsze się z nimi identyfikuję. To miejsce dla tych, którzy lubią czytać to co napiszę.

 

Bardzo serdecznie zachęcam Was do śledzenia moich kolejnych wpisów, jak również do wyrażania swojej opinii pozostawiając komentarz. Dla tych, którzy nie przepadają za taką formą, u dołu pod każdym wpisem znajdziecie czerwoną kropkę. Klikając w nią pokazujecie, że zdjęcia/wpis spodobały się Wam.

<< POPRZEDNI
NASTĘPNY >>

Zamieszczone na tym blogu zdjęcia są moją własnością. Jeśli chcesz je mieć, proszę skontaktuj się najpierw ze mną :-)