Istnieje kilka charakterystycznych oznak, że Twój partner może Cię zdradzać. Jeśli zauważysz, że Twój partner nagle spędza więcej czasu poza domem lub jest bardziej skryty w kwestii swojego miejsca pobytu, może to oznaczać, że zdradza.

Sprawdź jego zapisy telefoniczne

Jeśli twój partner ma smartfona, a Ty masz do niego dostęp, możesz sprawdzić jego listę połączeń i wiadomości tekstowe pod kątem jakichkolwiek dowodów oszustwa. Będziesz mogła zobaczyć, kto dzwonił lub pisał do niego wczoraj wieczorem lub w dowolnym innym momencie, kiedy nie byliście razem. Jeśli w dzienniku są nieznane numery, możliwe, że rozmawiał z kimś za twoimi plecami.

Dowiedz się, z kim się spotyka

Jeśli twój partner ma przyjaciół, którzy są kobietami z jego przeszłości, możliwe, że cię zdradza, ponieważ mógł ich poznać, zanim nawiązał z tobą związek. Jedynym sposobem, aby temu zapobiec, jest pilnowanie jego życia towarzyskiego i upewnianie się, że poza Tobą nie są to żadne zaangażowane w znajomość osoby. Powinnaś także wypytywać go o plany z przyjaciółmi, aby powiedział, co z nimi robi. W takiej rozmowie łatwo jest o nieścisłości.

Obserwuj sytuację

Jeśli twój partner nagle mniej interesuje się spędzaniem z tobą czasu lub jest wobec ciebie bardziej krytyczny, może to być kolejny znak, że spotyka się z kimś innym. Oczywiście ważne jest, aby pamiętać, że te znaki niekoniecznie muszą oznaczać, że Twój partner Cię zdradza. Jeśli jednak zauważysz kilka z tych oznak, warto porozmawiać ze swoim partnerem o swoich obawach. Zatem jak sprawdzić czy on mnie zdradza? Jakie zachowanie jest podejrzane? Przeważnie faceci:

  • 1. Spędzają więcej czasu poza domem, a mniej z Tobą.
  • 2. Zawsze dają wymówki, dlaczego nie mogą spędzać czasu, chociaż kiedyś chcieli spędzać z Tobą cały swój wolny czas.
  • 3. Nie chcą już nic robić razem, a zamiast tego chcą po prostu siedzieć w domu i grać w gry wideo lub samemu oglądać telewizję przez całą noc… a co gorsza, wychodzą z przyjaciółmi, nie mówiąc nikomu, gdzie jadą.
  • 4. Ich telefon często się wyłącza w środku nocy i nie odbierają go gdy są poza domem.

Jeśli uważasz, że twój chłopak cię zdradza, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zbadać sprawę. Najpierw spróbuj porozmawiać z nim o swoich obawach. Jeśli staje się defensywny lub wymijający, może to oznaczać, że coś ukrywa. Możesz również spróbować zapytać jego przyjaciół lub rodzinę, czy coś wiedzą. Jeśli naprawdę się martwisz, możesz nawet wynająć detektywa, aby śledził go i sprawdzał, czy nie spotyka się z kimś podejrzanym. Oczywiście należy to robić tylko w ostateczności, ponieważ może to być dość kosztowne.

Artykuły z kategorii: